Jesteśmy z Państwem od 1997 roku !

Od wielu już lat jesteśmy świadkiem oraz uczestnikiem rozwoju, ewolucji i nieustannych zmian zachodzacych w globalnej sieci. Każdego roku realizujemy dziesiątki kreatywnych projektów idących w parze z bieżącymi trendami zmianiąjącymi naszą rzeczywistość. Dzięki setkom zrealizowanych zleceń znamy charakterystykę i potrzeby polskiego rynku, zatem jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie narzędzia, aby pomóc naszym Klientom odnieść sukces !

Profesjonalne pozycjonowanie jest to szereg działań, które w efekcie przekładają się na coraz wyższą pozycję serwisu w wyszukiwarce Google. Jest to nieustanna walka z serwisami konkurencji o jak najlepsze miejsce dla naszej strony internetowej. Jako specjaliści SEO na rynku turystycznym wykonujemy wszystkie działania, które pozwalają wypromować Wirtualne Mazury w wyszukiwarkach internetowych pod kombinacjami wielu słów kluczowych.

Jesteśmy obecni w serwisie YouTube. Nasz kanał nosi nazwę Mazury z Drona

Naszym głównym celem jest profesjonalne opracowywanie i wykorzystywanie narzędzi informatycznych umożliwiających wzbogacanie realizowanych graficznych form internetowych. Szczególny nacisk w tym zakresie kładziemy na sprzęt i oprogramowanie służące realizacji nagrań video.

Do naszej strony obecnie prowadzi kilkanaście tysięcy linków zaprzyjaźnionych stron. Wskazują one w szczególności ciekawostki, atrakcje oraz zabytki.

Jesteśmy pierwszym profesjonalnym serwisem internetowym jaki powstał na Mazurach. Cieszymy się Państwa zaufaniem już blisko 25 lat. Specjalizujemy się w produkcjach internetowych – prawdopodobnie wykonujemy najefektywniejsze i najpopularniejsze usługi w zakresie marketingu internetowego.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i oświetleniem do wykonania a także obróbki materiału fotograficznego. Zdjęcia wykonują fotograficy z co najmniej kilkunastoletnim doświadczeniem. Nieobca jest nam również fotografia lotnicza… zdjęcia wykonujemy dronem, bądź z pokładu samolotu.

Mazury.com.pl – spotkania na szlaku

W 2022 r. przeszliśmy zmianę identyfikacji wizualnej. Długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób przekazać nasze zafascynowanie regionem Warmii i Mazur oraz jednocześnie umiłowanie do aktywnego spędzania czasu.

Finalnie wybraliśmy hasło „Spotkania na szlaku” oraz znak graficzny, który te spotkania doskonale symbolizuje. Nasze nowe barwy również nawiązują do aktywnego spędzania czasu wśród mazurskiej przyrody.

Jesteśmy zafascynowani efektami i mamy nadzieję, że również Wam przypadną do gustu.

Zmiana jest kolejnym krokiem w rozwoju portalu jako miejsca dla aktywnych miłośników Warmii i Mazur.

Mazury z Drona

Potrzebujesz materiał filmowy?
Dobrze trafiłeś, zrealizujemy go i umieścimy na stronie www. Możemy również stworzyć nową stronę i zapewnić jej utrzymanie oraz rozwój.