czerwiec, 2023

15cze20:0020:00Elbląg standup Maciek ADAMCZYK & Damian SKÓRA & Arkadiusz JAKSA Jakszewicz & Bartosz ZALEWSKI

Godzina

(Czwartek) 20:00 - 20:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Zapraszamy na pierwszy w tym roku plenerowy stand-up w pięknej okoliczności widokowej, czyli w ogrodzie Willi Piękny Widok w Elblągu! Na scenie Mała Galunia Standupiku: Damian Skóra, Maciek Adamczyk, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz oraz Bartosz Zalewski! Wyżej wymienieni zaprezentują Państwu swoje najnowsze żarty z najnowszych programów. Myślimy, że to będą też najlepsze żarty w historii świata. Nie wiemy którego, ale myśl taka jest. Poniżej opisy komików, które rzadko kto czyta, ale opisy powinny zawsze jakieś być.

Damian Skóra 
To osoba rzutka, krzepka, ochocza oraz łysa, trochę nerwus. Posiada balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na youtube i płatnych platformach. Jego ostatni program "Ma Pan rację, przepraszam" cieszy się bardzo dobrymi recenzjami – oszczędnie gospodaruje tam wulgaryzmami, aby ustąpić miejsce większej ilości absurdu i obserwacjom wychodzącym poza kanon "co te kobitki mają w tych torebkach". 

Maciek Adamczyk
Ważny element tej układanki. Wymyśla i opowiada żarty by móc od kwietnia do września, z przerwami oczywiście, siedzieć na działce. Gotuje, głównie z tego co mu wyrośnie w warzywniaku. Prowadzi audycje radiowe, najchętniej gotując na działce. Nic nie wygrał. W niczym nie brał udziału (to jest kłamstwo, ale nie będziemy za bardzo się z niego tłumaczyć). Ot tak se żyje o. 

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz 
Rudobrody, przeniesiony w czasie, krasnal z Warmii, co z Twojego ogrodu rzodkiew kradł nocy ciepłej, październikowej. Miłośnik tatuaży ręką szturchanych. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central. Sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, bo bawi go ogólna nieporadność ludzkości. Wiedzie szczęśliwe życie podróżnika, jest wyposażeniem taboru. Zdobył nagrodę na najlepszym festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął kiedyś III miejsce w konkursie – Stand-up Łódź Chalange, dzięki czemu 12 tys. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego najsłabszy żart o martwym ciągu. I tego wieczoru go nie powie, bo powie same nowe żarty z programu Kosmos Bajka Prowokacja. Zdobył w zeszłym roku wymarzoną "Złotą Szpilkę" – Grand Prix 43. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry.

Bartosz Zalewski
urodzony we Wrocławiu, zamieszkały we Warszawie, sercem trzeciego świata drugiej kategorii obywatel, nakazem poszukiwany. Występuje od 2010, nie roku lecz wrażenia przypisanemu tej liczbie. Ma na koncie występy telewizyjne, roasty, nagrania solowe, podcasty i stanowczo za mało pieniędzy, proszę mu je dać. Obecnie zaprasza na swój kolejny solowy program komediowy pt. "Jako przejaw przemocy społecznej", który bierze pod lupę małe rzeczy i patrzy z dala na te większe. A ponieważ my sami jesteśmy średni pozostaje nam tylko cieszyć się że ścierające się płyty tektoniczne wyzysku zostawiają nas w spokoju. Czyżby? Możliwość zakupu smyczek, książek i koszulek po występie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zostaw komentarz

X