marzec, 2023

04mar19:0019:00Lidzbark Warmiński standup Program PARYŻ DRAKKAR

Godzina

(Sobota) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! Występ odbywa się w ramach Dnia Kobiet, który jest kilka dni później i będzie uroczyście obchodzony w Hotelu Krasicki. Specjalnie dla mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego przygotowanych jest tylko 20 miejsc na sam występ Jaksy! Po występie można zostać w winiarni! 

Zapraszamy!

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ 

Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, szybkich zapiekanek i smacznych samochodów. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central. Sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, bo bawi go ogólna nieporadność ludzkości i zjadanie się systemu. Wiedzie szczęśliwe życie podróżnika, jest wyposażeniem taboru. Zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął 3 miejsce w konkursie – Stand-up Łódź Chalange, dzięki czemu 12 tys. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego najsłabszy żart o martwym ciągu, który miał bardzo dobre przyjęcie, lał się szampan ulicami miast, toastów nie było końca. W zeszłym roku zdobył "Złotą Szpilkę" – Grand Prix 43. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. 

Jaksa zaprezentuje najnowszy program "Paryż – drakkar", opowiadający o szczęściu, kombinowaniu i konsekwencji w działaniu oraz rozprawiający się ostatecznie z długą brodą.  

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zostaw komentarz

X