lipiec, 2022

08lip19:3019:30Mrągowo kabaret Mazurska Noc Rozrywki 2022

Godzina

(Piątek) 19:30 - 19:30

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Prowadzenie: Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Gumulec.
Wystąpią: Kayah, Nick Sincler, Daria, Paranienormalni, Zdolni i Skromni, Kabaret Chyba, Andrzej Kozłowski, Pan Li, Antoni Gorgoń Grucha, Czwarta Fala.

Absolutna nowość na mapie letnich wydarzeń rozrywkowych! Mazurska Noc Rozrywki to pierwszy w historii taki wieczór, który poprzedzi kultową Mazurską Noc Kabaretową.

W programie: skecze i hity muzyczne w zupełnie nowych, parodystycznych aranżacjach! Przed nami trzy godziny rozrywki w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Szalony wieczór poprowadzą Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba! O dobry humor zadbają kabarety takie jak: Paranienormalni, Chyba, Zdolni i Skromni, Czwarta Fala, soliści: Andrzej Kozłowski, Antoni Gorgoń-Grucha i kabaretowy iluzjonista Pan Li. Ten wieczór to nie tylko skecze, scenki i monologi! Widzowie w amfiteatrze oraz przed telewizorami, będą mogli wspólnie z nami zaśpiewać największe przeboje Gwiazd muzycznych: Kayah, Nicka Sinclera oraz Darii!

Podczas tej nocy wraz z prowadzącymi Kasią Bujakiewicz i Piotrem Gumulcem będziemy szukali odpowiedzi na pytanie: czym jest parodia? Jak być zabawnym, ale nie być śmiesznym? Jak umiejętnie pokazać rzeczywistość w krzywym zwierciadle? Jak skomentować aktualne wydarzenia, tak by na twarzy widzów zagościł uśmiech? Odpowiedzi na te pytania poszukamy 8 lipca o g.19.30 w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie! 

Oprawa muzyczna: The Jobers, całość w reżyserii Szymona Łosiewicza.

Transmisja na żywo w TV Puls.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zostaw komentarz

X