luty, 2023

18lut19:0019:00Olsztyn muzyka Koncert grup Azarath/Insidius/Warfist/Hektik

Godzina

(Sobota) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Azarath – legendy polskiej sceny ekstremalnej po wielu latach do Olsztyna. Tego składu nie trzeba nikomu przedstawiać.

 Insidius – są olsztyńskim zespołem, grającym muzykę death-metalową z progresywnymi naleciałościami. Grupa dała o sobie znać szerszej publiczności w 2013 roku. Na koncie mają dwa LP: "Shadows of Humanity" (2016) i "Infamia" (2018) oraz liczne koncerty i trasy w Polsce i zagranicą, gdzie dzielili scenę z takimi składami jak Vader, Marduk, Grave, Hate, Vesania, Antigama, Sceptic, Infernal War, Materia i wieloma innymi. 

Warfist – powstały w 2004 r. zielonogórski Warfist kojarzony jest głównie z black/thrash metalem. Faktycznie, zawartość demówek, splitów, epki i debiutanckiego "The Devil Lives in Grünberg" można śmiało w ten sposób określić, ale z czasem muzyka zespołu zaczęła podążać w inne rejony i od kilku lat najtrafniej nazwać ją po prostu metal. 


Hektik – olsztyński zespół grający oldschool metal. Wyróżnia się pełnymi rozmachu, gęstymi i złożonymi utworami, które atakują oryginalnym ciekawym brzmieniem. Domeną zespołu jest wszechstronna różnorodność dzięki czemu każdy znajdzie w nich cos dla siebie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zostaw komentarz

X