styczeń, 2023

24sty20:0020:00Olsztyn standup TESTY NOWEGO PROGRAMU! + open mic

Godzina

(Wtorek) 20:00 - 20:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! To będą pierwsze testy całego nowego programu Jaksy. Takie nawet prapratesty. Nazbierało się materiału, więc to będzie pierwsza próba ujęcia tego w całość. Może być kosmicznie. Będzie można także pomóc w doborze nazwy programu. Na scenie pojawi się także nowy i obiecujący komik z Olsztyna – MICHAŁ JASTRZĘBSKI. 

Info ogólne:

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ 

Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, szybkich zapiekanek i smacznych samochodów. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central. Sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, bo bawi go ogólna nieporadność ludzkości i zjadanie się systemu. Wiedzie szczęśliwe życie podróżnika, jest wyposażeniem taboru. Zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął 3 miejsce w konkursie – Stand-up Łódź Chalange, dzięki czemu 12 tys. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego najsłabszy żart o martwym ciągu, który miał bardzo dobre przyjęcie, lał się szampan ulicami miast, toastów nie było końca. W tym roku zdobył "Złotą Szpilkę" – Grand Prix 43. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Jaksa zaprezentuje najnowszy program "Paryż – drakkar", opowiadający o szczęściu, kombinowaniu i konsekwencji w działaniu oraz rozprawiający się ostatecznie z długą brodą.  

Program "Paryż Drakkar" po raz ostatni będzie można zobaczyć w Olsztynie na żywo 8 marca (Kuźnia Społeczna), a na początku kwietnia w sieci. 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zostaw komentarz

X