czerwiec, 2022

15cze18:3018:30Olsztyn inne VIII WIECZÓR HISZPAŃSKI w Olsztynie. Rey Ceballo & Tripulacion Cubana

Godzina

(środa) 18:30 - 18:30

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Entre Culturas Centrum Hiszpańskie, Studio Animacji Ruchowej RYTM Magdalena Faszcza oraz Galeria SOWA jak również ich Partnerzy: Smart School English&Cowork, Lilla Salsa Academy i Szkoła Tańca Tempo, mają przyjemność zaprosić Państwa na ósmą edycję Wieczoru Hiszpańskiego – imprezy dla wszystkich tych, którzy kochają języki obce, a także latynoskie rytmy, muzykę i smaki. Z tej okazji zaprosiliśmy do Olsztyna na najpopularniejszą kubańską orkiestrę w Polsce, czyli zespół Rey Ceballo & Tripulacion Cubana.

Rey Ceballo – to utalentowany pianista, wiolonczelista, kompozytor, producent i aranżer muzyczny, pochodzący z Santiago de Cuba. W swoim dorobku artystycznym ma wiele projektów: począwszy od znakomitej orkiestry Calle Sol (Ulica Słońca), przez jedyny w Europie musical "Conoce mi Cuba" ("Poznaj moją Kubę"), aż po kolejną, obecną w 98% kubańską orkiestrę Tripulacion Cubana. Współpracował z Blue Cafe w utworze "Buena", był dyrektorem muzycznym, aranżerem, pianistą znakomitej płyty "Kora Ola Ola" na czele z Korą! W zespole wraz z Reiem na scenie pojawiają się rodowici kubańczycy, dlatego też gwarantujemy muzykę na najwyższym światowym poziomie oraz moc latynoskiej energii.

W programie przewidzieliśmy również atrakcje i konkursy. Do tego wszystkiego będziemy serwować kubańskie Mojito w specjalnej cenie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Zostaw komentarz

X