Wioska Św. Mikołaja w Mazurolandii

Wioska Świętego Mikołaja w Mazurolandii to miejsce niezwykłe. Od lat przyciąga rodziny w listopadzie i grudniu. Choć siedziba Świętego Mikołaja znajduje się w Laponii, to na Mazurach możemy znaleźć namiastkę tej magicznej krainy.

Magiczne przygotowania Mikołaja

Już od listopada Święty Mikołaj przygotowuje się do Świąt w swojej chatce w Mazurolandii. To tutaj możemy podziwiać, jak Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, elfami, przygotowuje prezenty dla wszystkich dzieci.

Wioska Świętego Mikołaja to prawdziwa kraina czarów, gdzie możemy wziąć udział w wielu atrakcjach. A także osobiście spotkać się z samym Mikołajem!

Spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami

Wizyta w Wiosce Świętego Mikołaja to nie tylko możliwość zrobienia sobie zdjęcia ze Świętym Mikołajem, ale także spotkanie z jego pomocnikami. Pieski Misiu, Mela, Szwejek oraz mini koniki Kira, Vouter i Kisek są zawsze gotowe na przyjęcie gości, by zapewnić im niezapomniane wspomnienia.

Dzieci mają również okazję napisać listy do Świętego Mikołaja w Poczcie Świętego Mikołaja oraz otrzymać Certyfikat „Pomocnika Świętego Mikołaja” za grzeczne zachowanie.

Święty Mikołaj na Mazurach mieszka od Listopada do 24 grudnia. A na stronie Mazurolandii możemy przeczytać:

„Czy doszły Cię słuchy, że Święty Mikołaj wyprowadza się z Laponii i od grudnia mieszka na Mazurach? Nie są to żadne plotki, ale najszczersza prawda! Co roku w Mazurolandii gościmy Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami zaprasza do siebie wszystkie dzieci.”

Niszczarka złych uczynków i inne atrakcje

W Wiosce Świętego Mikołaja czeka na nas wiele innych atrakcji, w tym chata świętego Mikołaja, mikołajkowy plac zabaw.

Dla tych, którzy chcą pozbyć się złych uczynków, przygotowano specjalną niszczarkę, gdzie można symbolicznie zniszczyć wszystkie swoje występki. Po zakończonej zabawie, można odwiedzić salę zabaw, gdzie czekają na nas różnorodne gry i zabawy.

Warsztaty z malowania bombek, to kolejna atrakcja, która czeka na nas w Wiosce Świętego Mikołaja na Mazurach. Każde dziecko ma okazję pomalować swoją własną szklaną bombkę i zabrać ją jako pamiątkę do domu. To wspaniałe doświadczenie, które na długo zostaje w pamięci.

Godziny otwarcia i ceny biletów

Wioska Świętego Mikołaja w Mazurskim Parku Atrakcji Mazurolandia jest dostępna dla grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych.

Grupy zorganizowane mogą odwiedzać Wioskę Świętego Mikołaja od 13 listopada do 23 grudnia po wcześniejszej rezerwacji.

Klienci indywidualni mogą zwiedzić Wioskę Świętego Mikołaja w dwa wybrane weekendy: 9-10 oraz 16-17 grudnia. Aby wziąć udział w spotkaniu ze Świętym Mikołajem, należy dokonać telefonicznej rezerwacji oraz opłacić bilet wstępu. Cena biletu dla klientów indywidualnych to 40 zł od osoby, a parking jest bezpłatny.

WRÓĆ DO WPISÓW

Zostaw komentarz