Imprezowy rozkład jazdy 25-31 lipca 2022

Latem Mazury tętnią życiem, a kulturalnych wydarzeń nie brakuje. Co w tym tygodniu można robić na Mazurach? Przygotowaliśmy listę 10 najciekawszych wydarzeń w dniach 25-31 lipca 2022 roku.

Sztynort, 26-28 lipca – Blues Festival

Sztynorcka scena wybrzmi bluesem. W dniach 26-28.07.2022 na scenie głównej portu Nowy Sztynort wystąpią znani artyści polskiej sceny bluesowej takich jak Piotr Nalepa, Wojtek Cugowski oraz Zana Lubera. W środę, 27 sierpnia na scenie odbędzie się występ z okazji 40 lecia Nocnej Zmiany Bluesa. Koncerty rozpoczynają się o godzinie 21:00, wstęp bezpłatny.

Węgorzewo, 29-30 lipca – Mamry Festival

Dwa dni muzyki elektronicznej, hip-hopowej i tanecznej na Węgorzewskiej plaży. Na scenie wystąpią m.in. Viki Gabor, Bryska, Gromee, Kubańczyk, Smolasty, Skytech, Kaen i wielu innych. Wstęp biletowany.

Mrągowo, 29-30 lipca – Piknik country & folk

Mrągowo zaprasza miłośników muzyki country na 41 Piknik Country i Folk Mrągowo 2022. Wydarzenie odbędzie się w Amfiteatrze nad jeziorem Czos w dniach 29-30 lipca. Na scenie wystąpią zagraniczni artyści, tacy jak George Hamilton V oraz Music Road Pilots. Nie zabraknie również polskich zespołów i solistów, między innymi wystąpią Lonstar, Tomasz Szwed, Czarek Makiewicz, Zbigniew Hofman, Mariusz Kalaga, Janusz Nastarowicz, Wojciech Dudkowski, Andrzej Trojak. Wstęp biletowany.

Giżycko, 29-30 lipca – Ahoj Mazury 2022

Koncerty podczas Ahoj Mazury 2022 możesz zobaczyć na żywo lub na antenie telewizji Polsat. Na Giżyckiej plaży wystąpią Komodo, BEMY, Sound’n’Grace, Lunaria, BigCyc, Mechanicy Szanty, Ryczące Dwudziestki, Cztery Refy, Banana Boat, oraz Sabina Jeszka, Antek Smykiewicz, Mirosław Kalisiewicz, Roman Tkaczyk, Artur Andrus i Dawid Kwiatkowski. Oprócz koncertów odbędą się pokazy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego. Wstęp wolny.

Braniewo, 29 lipca – Holi Święto Kolorów

W piątek, 29 lipca Braniewo wybuchnie tęczą kolorów. W ramach Bajecznego Festiwalu Muzyki i Koloru przy Amfiteatrze odbędzie się Holi – Święto Kolorów. Zabawę kolorowymi proszkami umilą występy DJ’ów oraz strefa foodtruck. Wstęp wolny.

Mrągowo, 30 lipca – Wystawa motocykli zabytkowych

Z okazji 41. Pikniku Country w Mrągowie odbędzie się wystawa motocykli zabytkowych przygotowaną przez Stowarzyszenie Miłośników Motocykli Zabytkowych KRUK Mrągowo. Wystawa trwa od godziny 12:00 do 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Chopina 7 w Mrągowie. Wstęp płatny, opłata dobrowolna.

Iława, 30 lipca – Soundlake Festival

Amfiteatr im. Louisa Armstronga nad jeziorem Jeziorak gościć będzie takie gwiazdy jak Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka czy Ralph Kamiński. Start o 19:00, wstęp biletowany.

Nidzica – 30 lipca – Średniowieczny Jarmark Nidzicki

Kolejny Średniowieczny Jarmark na Nidzickim Zamku. Na miejscu stoiska pełne regionalnych przysmaków i rękodzieła. Wiele zabaw dla najmłodszych, a także lekcje kulinarne oraz warsztaty rękodzieła.

Morąg, 30-31 lipca – Regaty Pucharu Polski Jachtów Kabinowych

Tym razem wydarzenie dla fanów aktywnego wypoczynku. 30-31 lipca odbędą się 28 regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Narie. Start 30.08.2022 o 10:40, Molo główne Kretowiny.

Iława, 30-31 lipca – Piknik Motocyklowy

Dwudniowa impreza motocyklowa w Iławie. W programie parada motocyklowa, wystawa motocykli, pokazy iluzji, pokazy stuntu i kiermasz. Całość umili strefa gastronomiczna, wieczorne ognisko i koncerty z muzyką na żywo.

WRÓĆ DO WPISÓW

Zostaw komentarz